Posty

Wyświetlanie postów z marca 4, 2014

Moja hostoria.

Wszystkozaczęłosiępociąży...przedciążabyłamszczupła,ładnafigura,wszystkobyłonaswoimmiejscu.Wciążyprzytyłamsporo, boprawie20kg,niebędęwszystkiegozwalaćnageny,budowęciałaitp.Faktemjest, żeniemogłamzbytdużosięruszać,aoćwiczeniach, tojużwogólemusiałamzapomnieć.Poporodzieczułamsięźle,gruba,nieatrakcyjna,powolna,ociężała,generalnienicpozytywnegoniepojawiałosięwmoichmyślach.Postanowiłamsięruszyć,szukałamćwiczeń,rad,motywacjiitrafiłamnablogaNataliiniebieskoszarej.WszystkozaczęłosięodNiej,todziękijejradąiwsparciupostanowiłamsięruszać,tuznajdzieszpostnaJejtemat,sądzę, żejestmotywacjąnietylkodlamnie:). Odkryłam siłę pozytywnego myślenia, bo wszystko zaczyna się w głowie.Powoliwracamdoformy, choćdużopracyprzedemnąwiem, żewarto.

Witaj :)

Jest to blog o różnościach :) , o tym co mnie interesuje, o moich spostrzeżeniach, o tym jak zacząć przygode z aktywnością fizyczną. Znajdziesz tu porady dla początkujących  :), wsparcie ,recenzje i wiele innych ciekawych rzeczy.
Do pisania bloga namówiłam mnie Natalia  niebieskoszara jest Ona moja inspiracją to od Niej wszystko się zaczęło. Dzięki niej zaczęłam ćwiczyć, zdrowo się odżywiać ale o tym w innym poście :)
Mam nadzieje że zainteresuje Cię to co mam do przekazania.
Zapraszam na kolejne posty.