Nie tylko słowa.


Często jest tak że wiele mówimy a mało robimy.
Często mówimy chcę .... a ile z tego realizujemy?
Często nie zastanawiamy się nad znaczeniem słów które wypowiadamy. Czy tak naprawdę wiemy co znaczy: Kocham Cię, Ufam Ci, Nie zawiodę Cię, jest wiele ważnych słów, ale czy kryją się też za nimi czyny , czy są to puste słowa?
Dla mnie Kocham to coś więcej niż słowo, to coś za czym kryje się uczucie, poświęcenie, dawanie i branie, wspólna radość i smutki. To uczucie które ma wiele odcieni. Możemy kochać mamę, dziecko, męża, partnera, ale za każdym razem gdy słyszymy te słowa sprawiają nam radość. Czujemy się ważni, pamiętajmy aby nie rzucać tych słów na wiatr:-)

Co ze słowami "chcę"... Gdy mówimy że czegoś pragniemy powinniśmy to zrobić, przecież to tylko my stawiamy sobie bariery, w naszych głowach kryją się przeszkody. Dlaczego nie spełniać marzeń? Nawet tych najmniejszych, np. Kupno kolorowej torebki,  nosisz ciągle czarna uniwersalna bo jak to będzie wyglądać ' ja z zielona torebką' i znów tylko mówisz może kiedyś.
Niestety to kiedyś odwlekane jest w nieskończoność, niech za słowami idą czyny, oczywiście nie zawsze jest to takie proste jak kupno torebki:-).

Pamiętaj wszystko zaczyna się w głowie, jest pomysł, są chęci, są słowa i są czyny:-)

Komentarze

  1. Wszystko zaczyna się w gowie i często niestety też kończy, więc dokładnie pomysł, chęć i czyny to najlepsze rozwiązanie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czas Na Powrót.

Nic na siłę