Nie szukaj wymówki.

Cześć , dziś przypomniało mi się jak  w kółko szukałam i piętrzyłam wymówki , wykręty i inne takie byle tylko czegoś dla siebie nie zrobić. Nie zadbać o formę i zdrowie.
Oczywiście najczęściej mówimy "nie mam czasu, nie mam możliwości , nie mam warunków, nie mam sprzęt i milion innych rzeczy na NIE.
Zastanówmy się prze chwilę dlaczego tak robimy-po prostu z LENISTWA! Tak moi drodzy , to nic innego jak lenistwo.
Wiem bo sama tak mówiłam.  Teraz zmieniłam się i staram pokonywać kolejne swoje lenistwa :)
Podam wam kilka prostych przykładów :

*nie ćwiczę bo nie nam stroju -po co ci profesjonalny markowy strój? Moim zdaniem jedyne co potrzebujesz lepszej jakości to stanik sportowy (jeśli jesteś dziewczyna ;) ), przecież spodenki możesz kupić zwykłe na rynku, adidasy zazwyczaj masz w domu.
Gdy się wciągniesz i zaczniesz biegać wtedy po myślisz o za inwestowaniu w buty do biegania.

*Nie wiem jak i z kim - no to już przegięcie zwłaszcza że na yt jest mnóstwo filmików z różnego rodzaju ćwiczeniami, również dla początkujących.

*Nie jem "fit food" bo to drogie , bo czasochłonne. - nic bardzie mylnego przecież nie każe Ci nikt kupować bio produktów i stać przy kuchni pół dnia.
Możesz przygotować większą porcję i podzielić na mniejsze, , możesz jeść zdrowo wystarczy ze zrezygnujesz z fast-foodów i gotowców które odgrzewa się w mikrofali.
Uwierz mi internet to kopalnia tylko wystarczy wpisać w wuja Google czego szukasz.  Na blogach jest wiele prostych przepisów.

*Nie robię sama wody detox ani smakowych bo nie mam w czym - no tak zazwyczaj pokazywane sa fajne słoiczki , bidony , inne akcesoria . Tak naprawdę to tylko ładnie wygląda wystarczy zwykły dzbanek, czysty słoik, butelka wody i już :)

Na dziś tyle przykładów bo wyjdzie za długi wpis :) :*

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Czas Na Powrót.

Nie tylko słowa.

Nic na siłę