Masz narzedzia, uzyj ich

Witaj,
Chcesz zmienić swój styl żywienia , chcesz zacząć się ruszać i robić coś żeby czuć się lepiej?  Jednak wmawiasz sobie żę Cię na to nie stać , żę wszystko jest drogie i w ogóle. Tu się bardzo mylisz,
Masz narzędzia do zmiany swojego życia musisz tylko trochę pomyśleć.
Nie trzeba od razu wydawać kasy na dietetyków, na osobistych trenerów. Poczytaj samodzielnie jak komponować posiłki ( mam na myśli racjonalne odżywianie a nie żadne diety typu 1000 kalorii).
Zainwestuj w książkę kucharska , rusz głowa jest tyle przepisów szybkich tanich i zdrowych ze na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Myślisz o siłowni i dostajesz gęsiej skórki, przeraża Cię wyjście i ćwiczenie w miejscu publicznym? Nie musisz tam iść. Masz na yt mnóstwo darmowych filmików z ćwiczeniami , brak hantli ?  na początek weź butelki z woda, uwierz mi jeśli wcześniej nie używałaś obciążenia to też poczujesz. Z czasem pieniądze które wydawane były na słodycze i inne przekąski odkładane dadzą niezła sumkę za którą kupisz hantle.
Nie masz stroju nie szkodzi, ćwicząc w domu wystarcza getry i bokserka, nie trzeba mięć firmowego stroju ( chyba ze masz takie upodobania to już twój wybór :) )
Musisz naprawdę chcieć, wtedy nie będzie już wymówek. Jak to mówią dla chcącego nic trudnego, będziesz w stanie pokonać każą przeszkodę .
Pokochaj siebie i daj sobie szanse.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Czas Na Powrót.

Nie tylko słowa.

Nic na siłę